День відкритих дверей

Середа, 19 лютого 2020, 19:29
16 лютого на факультеті математики та інформатики проводився День відкритих дверей. Була неймовірна атмосфера, адже до нас завітали багато розумних і талановитих юнаків та дівчат, що люблять математику та цікавляться інформаційними технологіями.
open_doors_3.jpg
День відкритих дверей факультету став уже традиційним заходом, у рамках якого абітурієнти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання на факультеті та про перспективи працевлаштування після його завершення. Завідувачі кафедр презентували спеціальності: "Комп'ютерні науки", "Математику", "Прикладну математику", "Середню освіту (математику)", "Середню освіту (інформатику)", "Системний аналіз", а також розповідали про особливості вступу, закликаючи відкинути всі сумніви та впевнено робити перший крок до омріяної мети. Особливо корисними були поради випускників факультету, які прийшли поділитися своїм досвідом роботи в ІТ-сфері та мотивувати до навчання.

На День відкритих дверей факультету математики та інформатики також прийшли і представники відомих ІТ-компаній, з якими у нас налагоджена тісна співпраця: "DeSyde", "Yukon SoftServe", "SharpMinds", "ASD", "OSF Digital", "AMC Bridge", "Agiliway".
День відкритих дверей
Звичайно, не обійшлося без цікавих призів від ІТ-компаній, які отримали всі абітурієнти за успішну участь у невеличкій олімпіаді з математики.
День відкритих дверей
День відкритих дверей
Востаннє оновлено Четвер, 20 лютого 2020, 10:05