Вівторок, 14 вересня 2021, 19:25
14 вересня 2021 року відбулася онлайн-зустріч деканки факультету математики та інформатики Ольги Мартинюк зі старостами всіх академічних груп факультету, на якій було обговорено багато важливих питань щодо організації навчального та виховного процесу на матфаці. Незважаючи на постійне спілкування з керівництвом факультету та кураторами академгруп в чатах та вживу, під час зустрічі студенти задавали різні запитання та отримали чіткі відповіді щодо академічних та соціальних стипендій (акцентуючи увагу на пільгових категоріях), щодо заповнення вакантних державних місць, графіку навчального процесу та особливостей його організації, участі в спортивних змаганнях та наукових конференціях, оформлення та ведення різної документації, забезпечення постійного моніторингу стану здоров'я студентів, організації посвяти першокурсників, дотримання правил академічної доброчесності тощо.
Онлайн-зустріч зі старостами академічних груп факультету
Останнє оновлення ( Вівторок, 21 вересня 2021, 10:14 )
 
Вівторок, 07 вересня 2021, 10:22
У рамках фіналу XXIII Студреспубліки, на Конкурсі краси особистості «Перша Леді», перемогу здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вітаємо!
21–24 серпня у Лазурному (Херсонська область) відбувся фінал XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу». 
Разом із церемонією урочистого закриття відбувся Конкурс краси особистості «Перша Леді», перемогу в якому здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Надія Савчак: «Я надзвичайно пишаюся цією перемогою. «Перша Леді» — це не просто конкурс краси дівчини. Це - конкурс краси особистості. Цей успіх надихає мене до подальших пошуків та перемог. 
Ми плануємо продовжувати реалізацію завдань, зазначених у моєму соціальному проекті, представленого на Конкурсі. Його тема стосується захисту культурної спадщини України. У підготовці моєї роботи мені допомагала моя наставниця Христина Саріон. Я їй надзвичайно вдячна. Без її допомоги та підтримки, наполегливих тренувань не було б такого результату.
Я вважаю, що ця тема надзвичайно актуальна, адже саме у нас, в Чернівцях, є справжнє архітектурне диво – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації (нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), який входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і цього року святкує 10-ту річницю. 
Тему можна розвивати та розширювати. До речі, поважні судді Конкурсу були вражені красою Резиденції, коли я представила для них свій подарунок: буковинські сувеніри із зображенням архітектурного ансамблю та традиційних мотивів».
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
   
Неділя, 18 липня 2021, 14:30
Вітаємо Карлову О.О. та Скутаря І.Д.
Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає

Карлову Олену Олексіївну, доктора фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із присвоєнням вченого звання професора кафедри математичного аналізу

та

Скутаря Ігоря Дмитровича, асистента кафедри прикладної математики та інформаційних технологій із присудженням наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Подальших професійних успіхів, колеги! Нехай кожен день славиться новими відкриттями і досягненнями! Нехай з успіхом втілюються в реальність важливі ідеї!

Останнє оновлення ( Вівторок, 20 липня 2021, 14:34 )
 
П'ятниця, 09 липня 2021, 16:28
2 липня 2021 року в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів бакалаврам факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним проходженням цього чотирирічного шляху та чекаємо на зустріч вже 1 вересня в магістратурі на рідному матфаці!

БУЛО, Є І БУДЕ ТАК - КРАЩИМ З КРАЩИХ Є МАТФАК!
bachelors2021_01.jpg
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
 

Сторінка 1 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>