Середа, 13 травня 2020, 07:42
Другий тур профорієнтаційної олімпіади з математики
11 травня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася основна сесія другого туру профорієнтаційної Олімпіади з математики для вступників 2020 року на основі повної загальної середньої освіти.

На початку туру учасникам побажав удачі ректор університету Роман Петришин.
Другий тур профорієнтаційної олімпіади з математики
Тур відбувався дистанційно, протягом 1,5 години учасники виконували завдання та мали можливість поставити запитання декану факультету математики та інформатики Ользі Мартинюк.

Окрім учасників, які успішно виступили в першому турі, в ньому взяли участь 
призери ІІ етапу (районного) Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики, інформаційних технологій та учасники ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з секцій:
  • математика,
  • прикладна математика,
  • математичне моделювання.
Із попередніми результатами профорієнтаційної Олімпіади з математики можна ознайомитися тут, а також на відповідній сторінці для предмету математика на сайті приймальної комісії.

Остаточні результати будуть оприлюднені після перевірки документів, що 
підтверджують право на участь у другому турі.

Для тих абітурієнтів, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії другого туру, 16 травня відбудеться додаткова сесія, початок о 10 годині.

Повідомлення про бажання взяти участь у другому турі надсилайте на електронну пошту факультету: 
clg-math @ chnu.edu.ua (без пробілів).
Останнє оновлення ( Середа, 13 травня 2020, 21:27 )
 
Понеділок, 27 квітня 2020, 09:30
Відбувся день IT
25 квітня на факультеті математики та інформатики відбулася чергова онлайн-подія – День ІТ.

Кафедра математичного моделювання та кафедра прикладної математики та інформаційних технологій презентували особливості освітніх програм «Інформаційні технології та управління проектами» (спеціальність «Комп’ютерні науки»), «Системний аналіз», «Прикладна математика». На цій зустрічі абітурієнти отримати необхідну інформацію про навчання на факультеті та про перспективи працевлаштування після його завершення, а також про особливості цьогорічного вступу. Надзвичайно корисними були поради випускників факультету, які приєдналися, щоб поділитися своїм досвідом роботи в ІТ-сфері та мотивувати до навчання на матфаці.

На цю подію завітали представники відомих ІТ-компаній, з якими факультет математики та інформатики тісно співпрацює: Шкільнюк Дмитро (Valtech), Старікова Юлія (AMC Bridge), Матвєєва Юлія (Softserve), Ткачик Олександр (Sharpminds), Edvin Zuijdendorp (Global IT Support), Василинчук Олег (Watermelon Games), Якимчук Олександр (eBizAutos). Вони поділилися своїми здобутками та секретами кар'єрного росту, розповіли про стан ІТ в Україні та Чернівцях, а також про можливості випускників ІТ спеціальностей факультету математики та інформатики. Звичайно, не обійшлося без цікавих вікторин від викладачів факультету та гарних призів від ІТ-компаній.

Чекаємо Вас на навчання!!!

Відкиньте всі сумніви та впевнено обирайте факультет математики та інформатики Чернівецького університету!!!
Останнє оновлення ( Понеділок, 27 квітня 2020, 09:33 )
 
П'ятниця, 17 квітня 2020, 21:54
 Пасхальне вітання
 
Неділя, 01 березня 2020, 19:11
Зустріч із ментором львівської IT-академії SoftServe
На факультеті математики та інформатики відбулася зустріч студентів з ментором IT-академії SoftServe зі Львова Андрієм Переймибідою, на якій він детально розповів про IT-академію та інші можливості працевлаштування в компанії.
Останнє оновлення ( Неділя, 01 березня 2020, 19:28 )
 
Неділя, 01 березня 2020, 17:14
Минулого тижня на факультеті відбулося тренування з евакуації на випадок пожежі. Студенти та викладачі пройшли інструктаж безпеки та ознайомилися з принципами використання вогнегасника.
Тренування з пожежної евакуації
Тренування з пожежної евакуації
Останнє оновлення ( Неділя, 01 березня 2020, 17:22 )
 

Сторінка 1 з 33

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>